در این پست ( کلیک )  ، هر چیزی که برای بحث یادگیری زبان انگلیسی می دونستم رو گفتم که بعدا صبیره بانو ، یه پست در خصوص سایت های آموزش آنلاین انگلیسی گذاشت ( اینجا ) ، در اون پست سایت itaki  ( اینجا ) نظر منو به خودش جلب کرد و متوجه شدم که معلم های فارسی زبان برای آموزش انگلیسی هم داخلش هستن!!!

هنوز نظرم اینه که در شروع یادگیری ، آدم خودش رو با منابع مختلف شلوغ نکنه و قدم به قدم جلو بره و گفتم پیشنهادم اینه که مثلا روش نصرت خوبه و در گام های بعدی به بحث کتاب ها رسیدم. در زمینه کتاب احساس کردم که یه چیزهایی رو از قلم انداختم که باید کامل بنویسمش.

+ از اونجا که در وبلاگ سابقم مطالب مختلفی درباره ذهن و ضمیر ناخودآگاه نوشتم ، این پست از پرنده گولو برام جالب اومد که چالش یادگیری زبان باعث شده تو خواب هم ذهن درگیرش باشه ( اینجا ) میخواستم در اون پست براش کامنت بذارم اما امکان ثبت نظر جدید برای اون پست بسته شده بود.به نظر من بعضی پست های مهم تاریخ انقضا ندارن و این پویایی ذهن رو نشون میده ، ذهن همه ما این قابلیت رو داره .خودمون رو دست کم نگیریم.

ادامه مطلب

دیگران گفته بودند اما ....

داستان درخت باغ سبز ( پارت 1 )

چطوری عقدشون باطل شد یا میشه ؟

پست ,رو ,  ,، ,انگلیسی ,زبان ,اون پست ,    ,یادگیری زبان ,زبان انگلیسی ,که در

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئو ایران سین بررسی فیلم های اکران شده جدید حجت الاسلام ایمان فراهانی server1994 MOHAMADREZA123 مجله اموزش افتر افکت جوانان انقلابی کتابهای عرفانی و الهی و علمی لایسنس نود 32 - لایسنس رایگان ورژن 13, 12, 11, 10, 9 - کد فعال سازی نود32