از وقتی خبر ازدواج اون دختر 10 ساله با پسر 22 ساله رو شنیدم و اخبار رو دنبال کردم ، در نهایت این خبر اعلام شد که اون عقد باطل شد ، قوه قضائیه اون عقد رو باطل اعلام کرده ، دوستانی که در جریان هستن میتونن بهم بگن که مگه همچین چیزی ممکنه ؟؟؟

من کاری ندارم که اون کودک همسری هست و هزار داستان پشتشه ، اینا نه ، مگه میشه عقدی صورت بگیره بعد قوه قضائیه بگه باطله؟ اگه اینطوری باشه پس اگه  مثلا دوست دختر یه پسره ، در غیاب پسره میره با یکی دیگه ازدواج میکنه ، بعد مثلا پسره که از سربازی میاد و میبینه که دختره عقد یکی دیگه شده بره قوه قضائیه بیاد بگه که اون عقد رو باطل اعلام کنه و اون عقد بعدا به نفوذ این پسره باطل اعلام بشه ، این حالت ممکنه؟؟؟؟خب اون دختره راضی باشه چی ؟؟ یعنی مامور میذارن در خونه پسره که دختره وارد خونشون نشه ؟؟؟ حرف من سن ازدواجشون نیست ، سوال من این قضیه باطل شدن عقده ، عقد دائم یا اصن موقت چند ماهه چجوری ظرف 2 هفته باطل میشه ؟ درک نمیکنم ، لطفا اگه کسی میدونه توضیح بده

+ بازم شرایط فسخ عقد رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که خب فسخ عقد از طرف یکی از 2 طرف صورت میگیره ، نه اینکه 2 طرف راضی باشن یکی دیگه بیاد بگه نه قبول نیست اون عقد ، باطله ، مخم سوت میکشه ، با این شرایط چه پسرهایی میتونستن عقد دوست دخترهاشون [ یا دختر مورد علاقشون ) با یکی دیگه رو باطل کنن!!!واقعا ماجرا چیه ؟؟ 

ماجرای عقد دختربچه ۹ ساله با جوان ۲۰ ساله ( کلیک )

عقد موقت دختر بچه ۱۰ ساله با پسر ۲۲ ساله باطل شد ( کلیک )

پرونده ازدواج دختر ۹ ساله تشکیل شد ( کلیک )

+ فیلم کاملش رو باید تو اینستاگرام مصی و اقا میری دید ، داخلی ها که زدن تو کار شطرنج بازی

دیگران گفته بودند اما ....

داستان درخت باغ سبز ( پارت 1 )

چطوری عقدشون باطل شد یا میشه ؟

، ,عقد ,باطل ,اون ,ساله ,رو ,اون عقد ,یکی دیگه ,ساله با ,عقد رو ,باطل اعلام

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره روانشناسی کودک آویژه فروشگاه اینترنتی انلاین چاپگر کتابخانه عمومی نصر مسکوتان دانلود برترین موسیقی های شاد ایرانی - کیفیت عالی CHARKHTAB.ir مدرسه زنده یاد روح الله رهبر عشق وینکس ۲ فضائل اهل بیت علیهم السلام علمدار کوهمره نودان